لینک دانلود(پاورپوینت عمران لایتراکان ( بتن عبور دهنده نور )(۱۴ اسلاید)(قابل ویرایش))

پاورپوینت عمران لایتراکان ( بتن عبور دهنده نور )(۱۴ اسلاید)(قابل ویرایش)|لینک دانلود|اُ اِچ|50582598|
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت عمران لایتراکان ( بتن عبور دهنده نور )(۱۴ اسلاید)(قابل ویرایش) را دنبال می کنید .

پاورپوینت عمران لایتراکان بتن عبور دهنده نور


(۱۴ اسلاید)


طراحی داخلی: همچنین از این نوع بتن عبور دهنده نور می توان برای روکش دیوار ها در طراحی داخلی استفاده کرد به صورتی که از پشت نور پردازی شده باشند و می توان از نور های رنگی متنوع برای ایجاد حس فضایی مورد نظر استفاده کرد.
کاربرد در هنر: بتن ترانسپارانت برای مدتها به عنوان یک آرزو برای معماران و طراحان مطرح بود و با تولید لایتراکان این آرزو به تحقق پیوست. کنتراست موجود در پشت متریال تجربه شگفت آوری را برای مدت طولانی در ذهن بیننده ایجاد می کند. در واقع با نوعی برخورد سورئالیستی محتوای درون در ارتباط با محیط پیرامون قرار می گیرد و به این ترتیب بسیاری از هنرمندان تمایل به استفاده از این متریال در کارهای خود دارند. به طور کلی با پیشرفت های تکنولوژیکی و ارائه خلاقیت طراحان و مجسمه سازان با ابزار های مختلف، پتانسیل و قابلیت بتن توسط هنرمندان گوناگون در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفته است.
لامپ لایترا کیوبLitracub Lamp
یکی از محصولات موفق لایترا کان در زمینه طراحی، لامپ لایترا کیوب است که در آن بلوکها با قرار گیری روی هم مکعبی را تشکیل می دهند که منبع نور در داخل آن قرار دارد و نور با عبور از بتن به بیرون ساطع می شود. به این ترتیب این ماده جدید می تواند در عرصه های مختلف طراحی و همچنین در ایجاد فضاهای پویا و انعطاف پذیر داخلی بسیار مورد توجه قرار گیرد.
مطالب دیگر:
سوالات استخدامی-عمومیكارآفرینی درباره پرورش ماهیپاورپوینت كارآفرینی پروژه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایرانمقاله مسیر شغلی خود را انتخاب كنیدمقاله درباره مشاركت فناوری اطلاعات در كارآفرینیمقاله درباره پرورش قارچمقاله درباره پرورش كرم ابریشممقاله درباره پرورش گلانرژی خورشیدی ، صفحات فوتوولتائیک و نیروگاه خورشیدیجزوه میز هیدرولیکی و كاربرد آنبررسی میران عزت نفس در دانش اموزان مدارس دولتی و غیر دولتیپیشگیری از خودکشی برای بهورزانطراحی کتابخانه با استفاده از ابزار Rational Roseتعیین میزان اثر بخشی یك دوره فعالیت بدنی منتخب بر توانائیهای ادراكی – حركتی دانش آموزانمطالعه و بررسی عوامل مؤثر در پیدایش و گسترش اسكان غیر رسمی درشهر یزدبررسی عوامل مؤثر در بهره وری سبز در سالن رنگرزی و چاپ و تكمیل صنایع نساجیاستانداردهای حسابداری ایران - چالش ها و راهكارهامقاله درمورد اصول انبار داریمقاله درمورد اصول سرپرستیمقاله درمورد امور مالی در صنعت برقمقاله درمورد اندازه گیری و کنترل کیفیت در جهانمقاله درباره اجزاء ساختمان (پی نواری)ارزیابی رفتار تنش - كرنش سنگها با استفاده از دستگاه آزمایش خودكنترلمقاله درباره آجر سبکمقاله درباره آزمكانیك خاك موضوع: آزمایش دانه بندی خاک