لینک دانلود(روشی جدید برای الگوریتم زمانبندی CPU)

روشی جدید برای الگوریتم زمانبندی CPU|لینک دانلود|اُ اِچ|50686638|
در حال حاظر شما فایل با عنوان روشی جدید برای الگوریتم زمانبندی CPU را دنبال می کنید .

حجم فایل : 620.1 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 54
1 روشی جدید برای الگوریتم زمانبندی CPU
با گردش به نوبت ژنتیکی
2 چکیده زمانبندی CPU باید بیطرف حفظ شود و از فرایند هایی که هرگز CPU حاصل نمیشود جلوگیری شود. سیستم عاملهای جدید دوره با عملکرد چند وظیفه ای در محیط عملیاتی کامپیوتر روبرو میشود. اگر زمانبندی CPU کارامد باشد, محاسبات زیادی میتوانست بدرستی انجام شود و سیستم میتواند پایداری را حفظ کند. یک معیار که باید بوسیله ی الگوریتم زمانبندی بدست آورده شود، بحداقل رساندن میانگین زمان انتظار برای مجموعه ای از فرایندها در بدست آوردن تخصیص CPU ست. 3 روشهای مختلفی برای زمانبندی CPU وجود دارد؛ یکی از آنها گردش بنوبت است. گردش بنوبت، کوانتوم را فراهم میکند که برای هر یک از فرایندها مشابه است. با این حال هیچ استاندارد مشخصی برای کوانتوم وجود ندارد. ناچارا اگر کوانتومی بسیار زیاد باشد، پاسخ / زمان انتظاربرای هر فرایند میتواند زیاد باشد و در غیر اینصورت افزایش رو به به بالا CPU برای تعویض بستر وجود دارد. 4 این پژوهش به بهبود عملکرد الگوریتم گردش بنوبت مربوط است. روشمان اینست که گردش بنوبت را با الگوریتم ژنتیک ترکیب میکنیم. در این روش فردی, کوانتوم است که برای بدست آوردن بهترین کوانتوم تکرار میشود که حداقل میانگین زمان انتظار را تولید میکند.عدد صحیح را برای نشان دادن کروموزومی با طول سه بکار میبریم.علاوه بر این روش چرخ رولت را برای انتخاب والدین و روش جایگزینی حالت پایدار را برای انتخاب بقا استفاده میکنیم.با استفاده از یک نقطه ی متقاطع و جهش تلنگری ,این روش میتواند بهتر از میانگین زمان انتظار نسبت به آن که در منابع بکار رفته یافت میشود,نتیجه میدهد. 5 اصطلاحات کلی زمانبندی CPU,الگوریتم گردش بنوبت,الگوریتم ژنتیک.
کلمات کلیدی
گردش بنوبت ژنتیک
6 Round-robin تعریف الگوریتم 7 زمان‌بندی نوبت چرخشی (Round-robin Scheduling) یا (RR) یکی از الگوریتم‌هایی است که با فرایندها و زمان بندی شبکه کار می‌کند. پارامترهایی که عموماً استفاده می‌شوند، قطعات زمانی هستند که به هر فرایند بخش یکسان و به صورت ترتیب چرخشی انتساب داده می‌شود، تمام فرایندها بدون اولویت در نظر گرفته می‌شوند.(که به اجرای چرخشی معروف است) زمان بندی RR ساده، پیاده سازی آسان و بدون قحطی است. این زمان بندی هم چنین می‌تواند برای مسائل زمان بندی دیگر مثل زمان بندی بسته داده در شبکه‌های کامپیوتری بکار برده شود. این خط مشی سیستم عامل است.
نام الگوریتم از اصل نوبت چرخشی که در دیگر زمینه‌ها معروف است می‌آید، که هر فردی یک سهم یکسان از چیزی را در نوبت می‌گیرد.
زمان بندی فرایندها در RR 8 زمان بندی فرایندها به صورت منصفانه‌است، یک زمان بند RR عموماً اشتراک زمانی را در نظر می‌گیرد. به هر کار یک قطعه زمانی یا کوانتوم (توسط cpu اجازه داده می‌شود) داده می‌شود، اگر یک کار تمام نشده باشد به وسیله آن وقفه داده می‌شود و آن کار دوباره در زمان ...مطالب دیگر:
📒پاورپوینت درباره دانشكده مهندسي هوافضا دانشگاه صنعتي اميركبير (پلي‌تكنيك تهران)📒پاورپوینت دانشجویان برتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی📒دانلود پاورپوینت درباره آپتومتری یا Optometry📒پاورپوینت درباره کارآفرینی دانشگاهی📒فیلم آموزش رسم نمودار نیروی انسانی در اکسل📒تحقیق درمورد روش جلوگيري از اسراف و كاهش ضايعات📒تحقیق درباره تاريخچه شنا در ايران📒تحقیق درباره عبرت و تربيت در قرآن و نهج ‏البلاغه 📒تحقیق درباره عاشورا نجات يك امت📒تحقیق درباره عوامل زمينه ساز در ايجاد روابط سالم و نا سالم ميان دختر و پسر📒پاورپوینت امر به معروف ونهی از منکر📒تحقیق درباره عوامل مؤثر در خواص فيزيكي و مكانيكي چــــوب گـــردو📒تحقیق درباره عوامل موثر بر تجمع نیترات در سبزیها 📒تحقیق درباره عوامل موثر در تربيت ديني فرزندان 📒تحقیق درباره عوامل موثر در تشكيل و تخريب خاكها📒تحقیق درباره عوامل تأثير گذارمبلغان بر جوانان📒پاورپوینت آنالیز حرارت📒تحقیق درباره ردپايي نو روز دربرخي متون پارسي 📒تحقیق درباره اقتضاى عدالت 📒تحقیق درباره عدالت و جايگاه آن در قرآن📒پاورپوینت تبدیل آنالوگ به دیجیتال📒تحقیق درباره عملكرد فيزيكي بخش كشاورزي📒تحقیق درباره عقاب📒تحقیق درباره اندازه كيفيت علوفه📒تحقیق درباره علم صرف