لینک دانلود(پاورپوینت (اسلاید) بررسی سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای)

پاورپوینت (اسلاید) بررسی سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای|لینک دانلود|اُ اِچ|50613595|سیستم مدیریت,طرحهای سرمایه ای,پاورپوینت سیستم مدیریت,سیستم مدیریت طرح,سیستم برق,سیستم مدیریت طرح سرمایه ای
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت (اسلاید) بررسی سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای را دنبال می کنید .


دید کلی :


دانلود پاورپوینت بررسی سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای در 16 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptxتعداد صفحات فایل: 16 اسلاید


دسته بندی: پاورپوینت آماده مهندسی برق


فرمت فایل اصلی: PowerPoint قابل ویرایش1- این پاورپوینت دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده ارائه یا پرینت است.


2- کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.


3- در این پاورپوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.
توضیحات کامل :


دانلود پاورپوینت بررسی سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای در 16 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptxمقدمه


در سال 1343 شركت برق منطقه اي خراسان تشكيل شد و مسئوليت تامين برق شهرستان مشهد را با استفاده از چند دستگاه مولد ديزلي بر عهده گرفت.


در سال 1347 براي تامين برق شهرهاي ديگر استان نيروگاه حرارتي مشهد به بهره برداري رسيد. در سال 1349 بنا به تصميم وزارت متبوع (آب و برق) مديريت نيروگاه مشهد به شركت توليد و انتقال نيروي برق ايران (توانير) منتقل و بدين ترتيب اين شركت تا سال 1365 ضمن تامين برق شهرهاي جنوبي و چند شهر شمالي خراسان با نيروگاههاي ديزلي تحت مديريت خود مسئوليت انتقال و توزيع برق در استان خراسان را بر عهده داشت.در آن زمان شركت داراي سه معاونت تخصصي بود:


•معاونت توزيع نيرو


•معاونت بهره برداري توليد و انتقال


•معاونت طرح و نوسازي


از آنجا كه واحدهاي تابعه شركت عملا بصورت واحد مستقل به وظايف خود عمل مي نمودند در سال 1371 كه به منظور تمركز زدايي و واگذاري كارها به بخش خصوصي و نظارت و هدايت بيشتر واحدها، تشكيل شركت هاي وابسته در دستور كار شركت قرار گرفت و با شتاب بيشتري اين مهم اجرا و هر يك بصورت يك شركت هويت تازه اي يافتند.برق در منابع اصلی خود نیروگاهها تولید می شوند سپس به مراکز توزیع برق انتقال داده می شوند و پس از تقسیم و کاهش ولتاژ در بین مصرف کنندگان توزیع می شود. پروژه ی مد نظر در فاز انتقال برق است.


شرکت برق منطقه ای خراسان پروژه ی مدیریت طرحهای سرمایه ای را از اوایل سال 1382 آغاز کرد. وسعت این پروژه در سراسر استان خراسان سابق
(خراسان شمالی – رضوی – جنوبی) بود که با عنوان سیستم های توزیع برق آغاز به کار کرد. اما بعدها به دلیل پاره‌ای از مسائل این پروژه به قسمتهای کوچکتری تقسیم شد تا کاملتر و تخصصی تر به این پروژه پرداخته شد.


مدیریت طرحهای سرمایه ای در حوزه‌ی برق خراسان و در شرکت برق منطقه ای خراسان فعالیت خودش را آغاز کرد تا بتواند از طریق وب و اینترنت به کاربران خود ارائه خدمات بدهد و سیستم بروکراسی را به فراموشی بسپارد.


این پروژه دو هدف عمده را در نظر داشت :


برنامه ریزی و اجرا،


بهره‌برداری و توزیع.ملاحظات داخلی


1- نبود بانک اطلاعاتی جامع و کاملی که تمامی فرآیندها به طور مستقل از آن بهره ببرند. هر بخش برای خود سیستم اطلاعاتی داشت که اطلاعات مربوط به پروژه که به آن بخش مربوط بود را در خود نگاه می داشت که این کار باعث بروز افزونگی زیاد در داده ها که در نتیجه امکان جمع آوری اطلاعات آماری را بسیار مشکل می نمود.


2- پیمانکاران برای ارسال و ثبت صورت وضعیت خود و دریافت تاییدیه ای برای آن که منجر به پرداخت هزینه به آنان می شود باید صورت وضعیت رابه مجریان مربوط تحویل و آنان نسبت به ثبت اقدام می کردند که این امر به دلیل زیاد بودن مشغله ی کاری مجریان در اکثر موارد با تاخیر صورت می گرفت که در نتیجه باعث پرداخت نشدن به موقع پول به پیمانکاران و توقف مراحل اجرایی پروژه تا پرداخت پول به پیمانکاران می شد.مطالب دیگر:
📎دانلود پاورپوینت شهید صیاد شیرازی📎دانلود تحقیق طب انتظامی📎دانلود تحقیق طراحی شبکه های مبتنی بر تجهیزات سیسکو📎دانلود تحقیق طلاق در ایران📎دانلود تحقیق عدم توجه به نیاز های اساسی نسل جوان📎دانلود تحقیق عزت نفس و احساس خود و دیگران📎دانلود تحقیق علل و انواع و درمان اختلالات آفازیا یا ناتوانی یادگیری📎دانلود تحقیق عمل منافی عفت عمومی و رابطه نامشروع زن و مرد📎دانلود تحقیق پیشگیری از عودت اعتیاد📎طرح لایه باز ارده ممتاز psd📎طرح لایه باز ارده ممتاز مخصوص psd📎طرح لایه باز برچسب حلوا گردویی مخصوص قالب دار (psd)📎پاورپوینت استفاده از هوش عاطفی در محیط کار📎پاورپوینت آشنایی با بازاریابی تک به تک📎پاورپوینت آشنایی با مهندسی خلاقیت و نظریه حل ابداعانه مسئله (TRIZ)📎پاورپوینت خلاقیت و نوآوری با تاکید بر فرآیند نوآوری و اختراع📎دانلود تحقیق بهداشت روان و ازدواج📎دانلود تحقیق فردوسی📎دانلود تحقیق فرهنگ و دموكراسی📎دانلود تحقیق فسخ نکاح📎دانلود مقاله فعالیتهای سیاسی اجتماعی آیت الله شهید سید حسن مدرس📎دانلود تحقیق فقدان الگوی عملی در امر دینداری📎دانلود پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات بر سازمان ها📎دانلود تحقیق قرارداد معاوضه ای📎دانلود تحقیق قواعد مربوط به تعدد جرم در قانون جدید مجازات اسلامی