لینک دانلود(دانلود پاورپوینت تربیت بدنی ( حرکات کششی عضلات )(۱۳ اسلاید)(قابل ویرایش))

دانلود پاورپوینت تربیت بدنی ( حرکات کششی عضلات )(۱۳ اسلاید)(قابل ویرایش)|لینک دانلود|اُ اِچ|50582185|
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت تربیت بدنی ( حرکات کششی عضلات )(۱۳ اسلاید)(قابل ویرایش) را دنبال می کنید .

دانلود پاورپوینت تربیت بدنی ( حرکات کششی عضلات )


(۱۳ اسلاید)


مفصل ران در قسمت بالاي ران ، زير استخوان خاصره قرار دارد و به شما اجازه مي دهد پاي خود را بلند و يا خم كنيد.
براي كشش مفصل ران، زانوي پاي راست را روي زمين قرار داده و از يك دستمال چند لا به عنوان بالشتك زير زانو استفاده كنيد.
كف پاي چپ را جلو قرار داده و زانو را خم كنيد. براي حفظ تعادل دست چپ را روي پاي چپ و دست راست را روي ران راست قرار دهيد تا كمر خم نشود.
پشت بدن را صاف و ماهيچه هاي شكمي را سفت به سمت جلو نگه داريد ، به طوري كه قسمت بيشتر وزن را روي پاي چپ احساس كنيد.
احساس كشش در مفصل ران را به مدت 30 تا 60 ثانيه حفظ نموده ، سپس پاها را عوض و حركت را تكرار كنيد.
براي كشش ماهيچه هاي چرخشي دروني شانه كه اغلب در ورزشهاي بالا تنه استفاده مي شود يك دستمال را به صورت محكم با هر دو دست (همانند شكل) نگه داريد .
به آرامي دستمال را با دست بالايي خود به سمت بالا بكشيد. كششي در شانه مخالف ، همچنانكه دست پاييني به سمت بالا حركت مي كند، احساس خواهيد كرد.
اين كشش را 30 تا 60 ثانيه حفظ كنيد. دست خود را عوض نموده ، ورزش را تكرار كنيد.مطالب دیگر:
📂دانلود تحقیق در موردتربیت جوانان 68 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت دختران📂دانلود تحقیق در موردتربیت در اسلام 24 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت دینی کودکان 52 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت دینی کودکان در خانواده 40 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت دینی کودکان📂دانلود تحقیق در موردتربیت علی (ع) نهج البلاغه 16 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت فرزندان📂دانلود تحقیق در موردتربیت معلم درژاپن📂دانلود تحقیق در موردتربیت کودک 48 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت کودک از نظر اسلام 60 ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت-بدنی-در-مدارس-34-ص📂دانلود تحقیق در موردتربیت-بدنی-و-زندگی-انسان-34-ص📂دانلود تحقیق در موردترتيب اولويت بندي موتورهاي جستجو در اينترنت 183 w📂دانلود تحقیق در موردترتيب نزول سوره هاي قرآن📂دانلود تحقیق در موردترتيب و مقاوم سازي نسل 11 ص📂دانلود کتاب صوتی هشت راه برای داشتن رابطه موفق📂دانلود تحقیق در موردترجمان البلاغه کامل - 57📂دانلود تحقیق در موردترجمه ( جانوران زیان آور در کشاورزی )📂دانلود تحقیق در موردترجمه - کاربرد در مقایسۀ دو مدل تأثیرات مطالعۀ منابع کلسیم گوسفند 23 ص📂دانلود تحقیق در موردترجمه تحریر اصول الفقه📂دانلود تحقیق در موردترجمه ترابري ايمني، پاسخگويي، زاحتي و كارآمدي حمل و نقل 39 ص📂دانلود تحقیق در موردترجمه خط تلفن قرمز (گيل بليج)📂دانلود تحقیق در موردترجمه خطبه 91 نهج البلاغه 19 ص📂دانلود تحقیق در موردترجمه درس الكترونيك صنعتي 50 ص