لینک دانلود(98-تحلیل سناریوی مسیریابی مواد خطرناك با رویكرد ریاضی؛ مورد مطالعه شبكه راههای استان فارس)

98-تحلیل سناریوی مسیریابی مواد خطرناك با رویكرد ریاضی؛ مورد مطالعه شبكه راههای استان فارس|لینک دانلود|اُ اِچ|50059600|
در حال حاظر شما فایل با عنوان 98-تحلیل سناریوی مسیریابی مواد خطرناك با رویكرد ریاضی؛ مورد مطالعه شبكه راههای استان فارس را دنبال می کنید .

مشخصات نویسندگان مقاله تحلیل سناریوی مسیریابی مواد خطرناک با رویکرد ریاضی؛ مورد مطالعه: شبکه راههای استان فارس

علی احسانی - دانشجوی دکترای تولید و عملیات دانشگاه تربیت مدرس
عادل آذر - استاد گروه مدیریت صنعتی دانشگاه تربیت مدرس
محمود صفارزاده (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۵۶)
استاددانشگاه تربیت مدرس


چکیده مقاله:

حمل مواد خطرناک بدلیل ریسکهای مرتبط بسیار مورد توجه است. تاکنون رویکردهای مختلفی درمسیریابی مواد خطرناک بکار گرفته شده است. به علاوه دولت ها سیاستهای متفاوتی در کاهش ریسک حملمواد خطرناک و نیز توزیع ریسک احتمالی عادلانه بکار میگیرند. لذا در این مقاله سعی شده با طرح سناریوهایی ضمن ارائه مدل های ریاضی مسیریابی متناسب با هر سناریو، اثر سیاست ترافیکی تعیین ظرفیتبرای مسیرهای مختلف در مسیریابی مواد خطرناک پرداخته شود. سپس سناریوها و مدل های پیشنهادی در شبکه راههای استان فارس به عنوان مورد مطالعه این مقاله بکار گرفته شده است. نتایج این تحقیق نشان میدهد وجود ظرفیت برای مسیرها کمک شایانی به توزیع ریسک در شبکه راهها کرده و از ایجاد کمانهای با ریسکبحرانی جلوگیری می کند.


کلیدواژه‌ها:

مدلسازی ریاضی - حمل مواد خطرناک - ریسک - ظرفیت مسیر


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


احسانی, علی؛ عادل آذر و محمود صفارزاده، ۱۳۹۱، تحلیل سناریوی مسیریابی مواد خطرناک با رویکرد ریاضی؛ مورد مطالعه: شبکه راههای استان فارس، یازدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران، تهران، سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (احسانی, علی؛ عادل آذر و محمود صفارزاده، ۱۳۹۱)
برای بار دوم به بعد: (احسانی؛ آذر و صفارزاده، ۱۳۹۱)مطالب دیگر:
📌مفهوم نقطه سر به سر نقدی📌پردازش اطلاعات کلامی📌دانلود پاورپوینت ارزیابی متوازن📌بررسی وضعیت خانوادگی و تحصیلی نوجوانان سارق 14-11 ساله کانون اصلاح و تربیت📌دانلود پاورپوینت ارزش اطلاعات حسابداری برای سرمایه گذاران و اعتبار دهندگان📌تحقیق درباره مكانیك خاک📌تحقیق درباره بررسی تأثیر ناكامی در میزان پرخاشگری بین دانش آموزان دختر و پسر📌تحقیق درمورد بررسی محتوای كتابهای هنر از دیدگاه معلمین هنر📌طراحی ربات مسیر یاب📌انگیزش در محیط كار📌ارتباط بین ایدئولوژی آموزش و پرورش و پذیرش تکنولوژی در معلمان قبل از خدمت📌پاورپوینت آشنایی با اکولوژی محیطهای مختلف (بیوم ها)📌دانلود پاورپوینت تصمیم گیری و حل مسأله (فصل چهارم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)📌مقاله درباره روانشناسی تربیت📌مقاله درمورد بررسی سازه ها و راه های ارتقای اثر بخشی نیروی كار📌دانلود پاورپوینت تحلیل اساسی بازار املاک و مستغلات📌مقاله درباره ارزیابی شخصیت کودکان📌سوالات اصلی آزمون آیین نامه 95📌نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم📌مجموعه نمونه سوالات ارزشمند و طلایی با جواب و پاسخنامه و جزوات شگفتی ساز آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی1395📌مقاله درباره ارزشیابی و تأثیر آن بر پیشرفت تحصیلی📌مقاله درباره ارزشیابی محصول و ایده نو📌تحقیق درباره ارزیابی آب ریزش دهان📌تحقیق درباره ازدواج و زندگی زناشویی📌بانک تحقیق های دانشجوئی برای دروس عمومی