لینک دانلود(دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید)

دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|42085809|پاورپوینت رهبری در سازمان ها,دانلود پاورپوینت درمورد رهبری سازمان ها
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید را دنبال می کنید .

دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها


مشخصات فایل
تعداد صفحات135حجم615/951 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها جهت رشته مدیریت در 135 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


رهبری (در برخی از متون هدایت) یکی از پنج وظیفه اصلی مدیران محسوب می‌شود. رهبری یعنی هنر نفوذ بر زیردستان به نحوی که آن‌ها به‌صورت داوطلبانه و از روی رغبت فعالیت‌های از پیش تعیین‌شده‌ای را در چارچوب اهداف معینی انجام دهند. برخی از صاحب‌نظران، رهبری را یکی از وظایف مدیران قلمداد می‌کنند درحالی‌که در مقابل، برخی، رهبری را بسیار فراتر از مدیریت می‌دانند و معتقدند که رهبران سازمان‌ها الزاماً مدیران سازمان‌ها نیستند. فرایندی که مدیریت می‌کوشد با ایجاد انگیزه و ارتباطی مؤثر انجام سایر وظایف خود را در تحقق اهداف سازمانی تسهیل و کارکنان را از روی میل و علاقه به انجام وظایفشان ترغیب کند؛ بنابراین رهبری جزئی از مدیریت است و این وظیفه مانند برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل نیز از وظایف مدیر است. مهمترین نکته در رهبری نفوذ و اثرگذاری است. اصولاً قدرت عبارت است از توانایی اعمال نفوذ بر دیگران و نفوذ عبارت از اعمالی است که مستقیم یا غیر مستقیم باعث تغییر در رفتار یا نظرات دیگران می‌شود. رهبری با نفوذ بر دیگران تحقق می‌یابد و نفوذ نیز از قدرت سر چشمه می‌گیرد.

فهرست مطالب:
اصول رهبری و جایگاه آن در مدیریت
ویژگیهای یک رهبر و تفاوت آن با مدیران
تاثیر فرهنگ بومی سازمان بر رهبری
باید و نبایدها در رهبری
نظم انضباط سازمان و ارتباط آن با رهبری
نقش رهبری در ایجاد سازمانی همسو و مسئولیت پذیر
تاثیر رهبری در خلاقیت و نوآوری






"

مطالب دیگر:
اکسل آنالیز بهای ابنیه 1396اکسل آنالیز بهای برق 1396اکسل آنالیز بهای مکانیک 1396اکسل فهرست بهای مکانیک 1395اکسل فهرست بهای برق 1395اکسل آنالیز بهای سدسازی 1396گزارش کارآموزی در كارخانه كمپوت و كنسرو ممتاز رضویگزارش کارآموزی در کارخانه تولید رنگگزارش کارآموزی ايستگاه هواشناسي اقدسيه و سازمان هواشناسيگزارش کارآموزی در اداره ثبت املاک و اسنادگزارش کارآموزی در شرکت صنعتی پرسکاریگزارش كارآموزي پرورش و تكثير گل هاي فصليفایل اکسل برآورد هزینه قالب بندی (اجاره و خرید)جزوه مفاهیم دوام و پایایی بتن و آزمایشات دوام آنپاورپوینت سیستم های کسب و کارپاورپوینت مبانی سیستم های اطلاعات مدیریتپاورپوینت مديريت منابع داده هاپاورپوینت پیکربندی و هماهنگ سازی فعالیت های بازاریابی بین المللیپاورپوینت نرم افزار رایانهپاورپوینت حسابداری گله شیریمقاله ترجمه شده با عنوان ترکیبی از استقرار کارکرد کیفیت و فرآیند شبکه تحلیلی برای ارزیابی پروژهمقاله ترجمه شده با عنوان فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری: یک مدل جدید، به همراه اصل مقالهمقاله ترجمه شده با عنوان چهارچوب مدیریت کیفیت برای تصمیم گیری مدیریت دولتیپاورپوینت حسابداری اجتماعیجزوه کامل فیزیک یازدهم تجربی+ نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی (237 صفحه)