لینک دانلود(پاورپوینت الگوریتم ژنتیک و جستجوی ممنوع)

پاورپوینت الگوریتم ژنتیک و جستجوی ممنوع|لینک دانلود|اُ اِچ|40272892|الگوریتم ژنتیک ,الگوریتم جستجوی ممنوعه,کاربردهای جستجوی ممنوعه ,ساختار کلی جستجوی ممنوعه
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت الگوریتم ژنتیک و جستجوی ممنوع را دنبال می کنید .

مقدمه

در سالهای اخیر روشهای مکاشفه ای (Heuristic) زیادی برای مسایل بهینه سازی ترکیبی (Combinatorial) پدید آمده است.یکی از توانمند ترین روشهای فراکاوشی روش جستجوی ممنوعه (Tabu search) می باشد.یکی از توانمند ترین روشهای فراکاوشی روش جستجوی ممنوعه ( (Tabu search) می باشد.

الگوریتم جستجوی ممنوعه (Tabu Search) (TS) : یک الگوریتم بهینه سازی فراابتکاری است که برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ توسط گلووِر Glover معرفی شد. در سال ۱۹۹۷، اولین کتابی که کاملاً به جستجوی ممنوعه اختصاص داشت توسط گلووِر و لاگونا منتشر شد.

واژه تابو از تُنگان زبان مردم جزایر پلینزی در اقیانوس ارام گرفته شده‌است. این واژه به معنای شیء مقدسی است که به دلیل قداست نباید آن را لمس کرد. بر اساس واژه‌نامه وِبستر، امروزه این واژه در معنای «ممنوعیت ایجاد شده به دلیل فرهنگ اجتماعی برای ایجاد اقدام حفاظتی» یا «ممنوعیت چیزی که دارای ریسک است»، به کار می‌رود. معنای اخیر واژه تابو، با تکنیک جستجوی ممنوعه کاملاً سازگار است. ریسکی که در الگوریتم جستجوی ممنوعه از آن اجتناب می‌شود، خطر مسیرهای نامناسب است.

و در ادامه داریم:

کاربردهای جستجوی ممنوعهساختار کلی جستجوی ممنوعهاستراتژی‌های پیشرفته جستجوی ممنوعهالگوریتم ژنتیکفایل پاورپوینت 13 اسلاید

مطالب دیگر:
📌طرح الگو کورل پازل سه بعدی کشتی📌پاورپوینت استانداردهای ترمینال📌پاورپوینت استانداردهای طراحی ویلا ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت اصول مقاله نويسی ISI📌پاورپوینت اندازه و استانداردها در طراحی پایانه اتوبوسرانی ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت انرژی تجدید پذیر📌پاورپوینت اورژانس و تحلیل 5 مورد بیمارستان ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت اورژانس و تحلیل 5 مورد بیمارستان📌پاورپوینت باربری در معادن📌ساختاروسازمان نیروهای مسلح دررشته حقوق📌پاورپوینت اهرام مصر📌پاورپوینت بازارها ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت بخش بستری بیمارستان📌پاورپوینت بخش جراحی📌پاورپوینت بخشهاي تشكيل دهنده ي دانشكده معماري📌پاورپوینت برج هرست📌پاورپوینت بررسی تفکرات هايدگر و سوسور ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌پاورپوینت بررسی نمونه های خارجی بیمارستان📌پاورپوینت برنامه فیزیکی بیمارستان📌پاورپوینت بلوک های سبک ..... کارآموزی📌پاورپوینت بیمارستان رسول اکرم - نمونه تطبیقی بیمارستان ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.📌آشنایی با آیات اقتصادی قرآن کریم📌دانلود پرسشنامه طرح تحقیقاتی📌دانلود مقاله روغن های روان کننده