لینک دانلود(اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید)

اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|40205942|اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید,اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان,پاورپوینت اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید,پاورپوینت اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان,بررسی اثر عوامل محیطی در رشد
در حال حاظر شما فایل با عنوان اثر عوامل محیطی در رشد و نمو بازدهی محدودكننده در زراعت آفتابگردان 13 اسلاید را دنبال می کنید .

مقدمه

تطبیق‌پذیری و ویژگی‌های فیزیولوژیك آفتابگردان

نور و فتوسنتز

حرارت

فتوپریود

نیاز آبی آفتابگردان

تحمل به خشكی

خاك

فنولوژی

منابع

فهرست مطالب

مقدمه

آفتابگردان زراعی گیاهی است یكساله كه به فامیل كمپوزیته (مركبه) تعلق دارد. جنس هلیانتوس 49 گونه و 19 زیرگونه را شامل می‌شود كه 12 گونه آن یكساله و 37 گونه آن چند ساله است.

تمام گونه‌های بومی نیمكره غربی بوده و با طیف وسیعی از خاستگاه‌های متنوع تطابق یافته‌اند.

در طی قرن هیجدهم و نوزدهم بیش از 200 گونه از جنس هلیانتوس توسط مولفین مختلف معرفی شد. در اوائل قرن بیستم واتسون به نگارش یك تك‌نگاری جهت معرفی جنس هلیانتوس پرداخت. او 108 گونه و از جمله 40 گونه را كه به تازگی طبقه‌بندی شده بودند، ناگذاری نمود.


مطالب دیگر:
پاورپوینت لاتین رفتار مدل سازی و طراحی دیوار برشیپاورپوینت آشنایی با مراحل ساخت برج های دینامیکیتحقیق آماده ؛ روش های تحقیق در روانشناسی Docپاورپوینت مطالعه مکان و فضا از دید اندیشمندانواسط کاربری و ژنتیک در پیاده سازی یادگیری عمیق در شطرنجپاورپوینت معماری معاصر میس وندروههپاورپوینت تحلیل نظم در فضای شهریپاورپوینت زیبایی شناسی در هنرسند ملي توسعه استان لرستانتحقیق آماده ؛ زندگینامه مالکوم ایکس (مالکوم لیتل - Malcolm X)پاورپوینت صفر تا صد فاضلاب و تصفیه و کاربرد آنپاورپوینت اهمیت و ضرورت های پارکینگ های شهری - تاسیسات و تجهیزات شهریپاورپوینت تاسیسات و تجهیزات شهری با موضوع بررسی آرامستان ها تحقیق آماده ؛ فلز چدنتحقیق آماده ؛ روانشناسی (روانشناسی چیست)نکات عملی نمونه برداری با ADC در مخابراتتحقیق آماده؛ شیوه نوین مدیریت اطلاعات فرودگاهی و بررسی آثار آن بر ایمنی پروازایجاد یک مکانیزم سه بعدی سازیپاورپوینت اقلیم تهرانپاورپوینت بتن ریزی در ابپاورپوینت روستا 2 مقایسه خانه های سنتی، نیمه سنتی و مدرن روستاییپاورپوینت ایرادات برقی ساختمانتحقیق آماده؛ فیبر نوریتحقیق آماده؛ ماسولههسته های اصلی در فرآیند یادگیری عمیق