لینک دانلود(دانلود پاورپوینت شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید)

دانلود پاورپوینت شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|40106911|دانلود شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید,تحقیق شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید,مقاله شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید,شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت شبکه‌های بی سیم 45 اسلاید را دنبال می کنید .

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 45 صفحه

از آن‌جا که شبکه‌های بی سیم، در دنیای کنونی هرچه بیشتر در حال گسترش هستند، و با توجه به ماهیت این دسته از شبکه‌ها، که بر اساس سیگنال‌های رادیویی‌اند، مهم‌ترین نکته در راه استفاده از این تکنولوژی، آگاهی از نقاط قوت و ضعف آن‌ست.
نظر به لزوم آگاهی از خطرات استفاده از این شبکه‌ها، با وجود امکانات نهفته در آن‌ها که به‌مدد پیکربندی صحیح می‌توان به‌سطح قابل قبولی از بعد امنیتی دست یافت، بنا داریم در این سری از مقالات با عنوان «امنیت در شبکه های بی سیم» ضمن معرفی این شبکه‌ها با تأکید بر ابعاد امنیتی آن‌ها، به روش‌های پیکربندی صحیح که احتمال رخ‌داد حملات را کاهش می‌دهند بپردازیم.
تکنولوژی شبکه‌های بی‌سیم، با استفاده از انتقال داده‌ها توسط اموج رادیویی، در ساده‌ترین صورت، به تجهیزات سخت‌افزاری امکان می‌دهد تا بدون‌استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
شبکه‌های بی‌سیم بازه‌ی وسیعی از کاربردها، از ساختارهای پیچیده‌یی چون شبکه‌های بی‌سیم سلولی -که اغلب برای تلفن‌های همراه استفاده می‌شود- و شبکه‌های محلی بی‌سیم (WLAN – Wireless LAN) گرفته تا انواع ساده‌یی چون هدفون‌های بی‌سیم، را شامل می‌شوند.
از سوی دیگر با احتساب امواجی همچون مادون قرمز، تمامی تجهیزاتی که از امواج مادون قرمز نیز استفاده می‌کنند، مانند صفحه کلید‌ها، ماوس‌ها و برخی از گوشی‌های همراه، در این دسته‌بندی جای می‌گیرند.
طبیعی‌ترین مزیت استفاده از این شبکه‌ها عدم نیاز به ساختار فیزیکی و امکان نقل و انتقال تجهیزات متصل به این‌گونه شبکه‌ها و هم‌چنین امکان ایجاد تغییر در ساختار مجازی آن‌هاست.
از نظر ابعاد ساختاری، شبکه‌های بی‌سیم به سه دسته تقسیم می‌گردند : WWAN، WLAN و WPAN.
مقصود از WWAN، که مخفف Wireless WAN است، شبکه‌هایی با پوشش بی‌سیم بالاست.
نمونه‌یی از این شبکه‌ها، ساختار بی‌سیم سلولی مورد استفاده در شبکه‌های تلفن همراه است.
WLAN پوششی محدودتر، در حد یک ساختمان یا سازمان، و در ابعاد کوچک یک سالن یا تعدادی اتاق، را فراهم می‌کند.
کاربرد شبکه‌های WPAN یا Wireless Personal Area Network برای موارد خانه‌گی است.
ارتباطاتی چون Bluetooth و مادون قرمز در این دسته قرار می‌گیرند.
شبکه‌های WPAN از سوی دیگر در دسته‌ی شبکه‌های Ad Hoc نیز قرار می‌گیرند.
در شبکه‌های Ad hoc، یک سخت‌افزار، به‌محض ورود به فضای تحت پوشش آن، به‌صورت پویا به شبکه اضافه می‌شود.
مثالی از این نوع شبکه‌ها، Bluetooth است.
در این نوع، تجهیزات مختلفی از جمله صفحه کلید، ماوس، چاپگر، کامپیوتر کیفی یا جیبی و حتی گوشی تلفن همراه، در صورت قرارگرفتن در محیط تحت پوشش، وارد شبکه شده و امکان رد و بدل داده‌ها با دیگر تجهیزات متصل به شبکه را می‌یابند.
تفاوت میان شبکه‌های Ad hoc با شبکه‌های محلی بی‌سیم (WLAN) در ساختار مجازی آن‌هاست.
به‌عبارت دیگر، ساختار مجازی شبکه‌های محلی بی‌سیم بر پایه‌ی طرحی ایستاست درحالی‌که شبکه‌های Ad hoc از هر نظر پویا هستند.
طبیعی‌ست که در کنار مزایایی که این پویایی برای استفاده کننده‌گان فراهم می‌کند، حفظ امنیت چنین شبکه‌هایی نیز با مشکلات بسیاری همراه است.
با این وجود، عملاً یک


مطالب دیگر:
🔑سازه فضایی Mero Spaceframs🔑(LSF)سازه های فولادی سبک🔑تزئینات چوبی در معماری🔑والتر آدولف گروپيوس Walter Adolph Gropius🔑آب و معماري🔑سيستم گرمايش تشعشعي از كف🔑ANSI -AWS D1.1 -Structural welding code-steel🔑شبیه سازی یک پردازنده در محیط modelsim علوم نرم افزار🔑نقشه _ مدل قلیان سنتی در نرم افزار سالید ورکز solid works (مرتبط با رشته های گروه هنر)🔑عايق سفيد 🔑تضاد،تعادل، تناسب،حرکت،ریتم،وحدت🔑پانل های آلومینیومی ALOCOBOND🔑درب ، پنجره و نرده🔑نماهای روپاد و روپادکس نماهای آلومنیومی محصولات کناف نماهای S.k.k🔑باغ ایرانی 🔑سیری در باغسازی غرب از رنسانس تا عصر حاضر🔑سیری درتاریخ باغسازی ایران🔑مواد نمای تزينی بايراميكس BAYRAMIX🔑نمای کامپوزیت آلومینیوم 🔑فن آوری ذرات بنیادین مواد ومصالح جدید معماری برای دستیابی به آینده ای سبز🔑پوشش فضاهای خیس🔑فضای سبز در ساختمان های بلند با رویکردی دوباره به طبیعت🔑سیستم آبرسانی ودفع فاضلاب وهواکشها🔑معماری فراکتال🔑معماری فراکتال 2