لینک دانلود(دانلود پاورپوینت راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید)

دانلود پاورپوینت راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|40106861|دانلود راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید,تحقیق راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید,مقاله راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید,راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت راهنمای ساخت وبلاگ 34 اسلاید را دنبال می کنید .

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 34 صفحه

بسم الله الرحمن الرحیم راهنمای ساخت وبلاگ تحت نظر استاد ارجمند : جناب آقای مهندس اشکان جامی الاحمدی به کوشش : علی محمدیان محمد نوروزی مقدمه: یكی از پدیده های جدید و تاثیر گذار در حیطه اینترنت، وبلاگ می باشد.
در سالهای اخیر این پدیده انقلابی در اینترنت و فرهنگ استفاده از آن به وجود آورده است.
دلیل این امر قابلیت هائی است كه در وبلاگ ها نهفته است.
مهمترین قابلیت كه تفاوت عمده وبلاگ و سایت نیز به حساب می آید این است كه ایجاد یك وبلاگ احتیاج به تخصص و دانش خاصی ندارد و همین امر باعث شده است كه افراد زیادی به وبلاگ نویسی روی بیاورند.
در میان این افراد می توان طیف بسیار گسترده ای از افراد را مشاهده كرد.
از پزشك و پرستار گرفته تا روزنامه نگار و دانشجو.
تفاوت دیگر: رایگان بودن ایجاد و استفاده از وبلاگ هاست كه این تفاوت نیز نقش بسیار مهمی در استقبال افراد و بخصوص جوانان از این پدیده دارد.
همین استقبال گسترده باعث شده اطلاعات و مطالب بسیار مفیدی از این رهگذر به عرصه اینترنت افزوده شود.
اطلاعاتی كه ما تا پیش از این به علت نا آشنائی این اقشار با طراحی صفحات وب، از آنها محروم بوده ایم.
این پدیده بخصوص در ایران با استقبال گسترده تری مواجه شده است.
بطوری كه مطالب فارسی كه در سال 1381 به اینترنت افزوده شده از مجموع تمام مطالبی كه تا قبل از آن به زبان فارسی در اینترنت موجود بوده بیشتر است تفاوت بین وبلاگ و سایت یك تفاوت دیگر بین وبلاگ و سایت های معمولی، پویا بودن وبلاگ ها است.
اكثر سایت ها ماهیتی ایستا و ساكن دارند و معمولا به سرعت تغیر نمی كنند یا اگر تغیر كنند، بخش كوچكی از آنها تغیر می كند ( به استثنای سایتهای خبری و برخی سایتهای دیگر).
ولی اگر پس از ده روز به یك وبلاگ فعال مراجعه كنید، ممكن است اثری از نوشته های قبلی نبینید زیرا وبلاگ ها ماهیتی پویا و روز آمد شونده دارند و به تبع همین ماهیت، بازدید كنندگان وبلاگ ها هم بسیار بیشتر و در فواصل زمانی كمتر به وبلاگ ها سر می زنند ( من بعضی از وبلاگ ها را هر روز می خوانم).
در هر حال رشد این پدیده بخصوص در ایران نشانه ای میمون از یك رویكرد مثبت به علم و دانش و به اشتراك گذاشتن آن با دیگران است .
من این رشد را به فال نیك گرفته و می كوشم سهمی ( هرچند اندك و دیر هنگام) در اوج گیری این پدیده داشته باشم.
من در این نوشته قصد دارم روش ایجاد، ارسال مطالب و همه كار هائی كه دانستن آنها برای داشتن یك وبلاگ، لازم و مفید است را شرح دهم.
وبلاگ چیست؟
وبلاگ پدیده ای نوپا در عرصه اینتر نت است و بیش از چند سال از پیدایش آن نمی گذرد.
وبلاگ (Weblog) -كه به آن بلاگ( Blog )نیز اطلاق می شود- تركیبی است از دو كلمه webبه معنای شبكه جهانی و log (به معنای گزارش روزانه یا روز نوشت) و به یاد داشتهائی گفته می شود كه توسط یك یا چند نفر بصورت روزانه، هفتگی یا گاه به گاه نوشته شده و در عرصه اینترنت قرار می گیرد.
چند معنی فارسی نیز برای آن ابداع شده است.
مثل تار نگار یا تار نگاشت كه كمتر مورد استفاده قرار می گیرند.
هر فردی كه به اینترنت دسترسی داشته باشد و مطلبی برای نوشتن داشته باشد می تواند بطور رایگان (یا در صورت


مطالب دیگر:
📎تحقیق درباره رابطه بین افت تحصیلی و سلامت روانی📎تحقیق درباره رجیستری📎تحقیق درباره رزم آرا📎تحقیق درباره رساناي الكتريكي📎تحقیق درباره رشته زیست شناسی سلولی مولکولی📎تحقیق درباره رشته دوچرخه کوهستان📎تحقیق درباره رشدنوزاد📎تحقیق درباره رله و سکسیونر📎MCMI-III نمره گذاری و تفسیر (2مورد)📎تحقیق درباره رمانتيسم📎تحقیق درباره رنسانس و سه انقلاب فکری📎تحقیق درباره رنگرزی📎تحقیق درباره رنگرزی بر روی پنبه📎تحقیق درباره روابط زوجين📎تحقیق درباره روبیدیم📎آزمون حافظه وکسلر📎پاورپوینت درباره مشارکت های مرکزی در یادگیری حرکتی📎پاورپوینت درباره مشکلات مورد توجه در هنگام طراحی اجراء نصب و راه اندازی تصفيه خانه های فاضلاب📎پاورپوینت درباره معرف سایت های مفید جهت کمک به فهرست نویسی در رده بندی مواد📎پاورپوینت درباره معرفی و تجزیه و تحلیل ماموریت و استراتژیها📎پاورپوینت درباره مفاهيم (تئوریهای) انقلاب📎پاورپوینت درباره مفصل و انواع مشکلات و بیماریهای مفصل📎پاورپوینت درباره مفهوم سازی بنیادی📎پاورپوینت درباره مقدمه اي بر رسانايي گرما📎پاورپوینت درباره مقرنس در معماری ایرانی