لینک دانلود(دانلود پاورپوینت خصوصیات گروه کار 16 اسلاید pps)

دانلود پاورپوینت خصوصیات گروه کار 16 اسلاید pps|لینک دانلود|اُ اِچ|40106850|دانلود خصوصیات گروه کار 16 اسلایدpps,تحقیق خصوصیات گروه کار 16 اسلایدpps,مقاله خصوصیات گروه کار 16 اسلایدpps,خصوصیات گروه کار 16 اسلایدpps
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت خصوصیات گروه کار 16 اسلاید pps را دنبال می کنید .

قسمتی از محتوی ورد

تعداد اسلاید : 16 صفحه

1 .

خصوصیات گروه کار فاطمه اسلامیه دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی سازمان غیر رسمی: یک سیستم روابط بین شخصی که به خودی خود در داخل همه سازمانهای رسمی با عمل و عکس العمل اعضا سازمان با یکدیگر، شکل می گیرد.
سه دیدگاه مرتبط به هم (سازمان غیر رسمی، جو سازمانی و فرهنگ سازمانی ) که دارای بعضی خصوصیات مشترک هستند برای تجزیه و تحلیل خصوصیات محل کار بررسی می شوند.
2 www.
feslamieh.
blogfa.
com کارکردهای سازمان غیر رسمی در مدارس 1.
آنها به عنوان وسایل ارتباطی اثربخش 2.
به عنوان ابزار همبستگی 3.
و به عنوان مکانیسمهایی برای حفظ درستکاری فردی عمل می کنند.
سازمان غیر رسمی در مدارس برای مدیران اهمیت دارد زیرا که به عنوان یک وسیله ارتباطی برای همبستگی و حفظ سلامت شخصیت معلمان عمل می کند.
3 www.
feslamieh.
blogfa.
com جو یا اقلیم سازمانى، اصطلاح ‏وسیعى است كه به ادراك معلمان ازمحیط عمومى كار در مدرسه اطلاق شده ‏و متاثر از سازمان رسمى، غیر رسمى،شخصیت افراد ورهبرى سازمانى است.
(هوى و میسكل) ویژگی های درونی که یک سازمان را از سازمان دیگر متمایز ساخته و روی رفتار افراد آن تاثیر می گذارد، جو سازمانی نامیده می شود.
این جو سازمانی به وسیله ادراکات کارکنان و توصیف های آنان از ویژگی های درونی سازمان سنجیده می شود.
( هالپین و کرافت ) جو یک مدرسه می تواند تقریبا شخصیت مدرسه در نظر گرفته شود؛ یعنی، نسبت جو به سازمان، مثل شخصیت به فرد است.
سه مفهوم مهم جو مدارس: 1.
رفتار معلم – مدیر: باز تا بسته 2.
سلامت سازمانی مدرسه ( پویاییهای سازمانی: سالم تا غیرسالم ) 3.
جهت گیری کنترل دانش آموزان ( قیمی به انسانی ) جو سازمانی 4 www.
feslamieh.
blogfa.
com 1.
رفتار معلم – مدیر: باز تا بسته 5 www.
feslamieh.
blogfa.
com انواع جو سازمانی طبق مدل « هالپین و کرافت » جو باز: مدارس با جو باز، دارای عدم تعهد پایین، موانع و محدودیت کم، نشاط و صمیمیت بسیار زیاد، این تركیب جوى را پیشنهاد مى‏كند كه ‏هم مدیر و هم معلمان رفتارصحیحى‏دارند.
جو بسته: داراى ویژگیهاى متضاد با جو باز است.
اعتماد و نشاط در آن كم و عدم اشتغال به كار زیاد است.
مدیر و معلمان خود را مشغول نشان ‏مى‏دهند، مدیر بر مسائل بى‏اهمیت، راهوار و غیرضرورى تاكید مى‏كند و معلمان با همین تاكید مدیر كمترین ‏همكارى را دارند و رضایت كمترى نشان‏مى‏دهند.
جو پدرانه: یک محیط اجتماعی را نشان می دهد که در آن مدیر سخت تلاش می کند ولی متاسفانه تلاش او بی تاثیر است.
معلمان کار زیادی بر دوش ندارند ولی به خوبی با هم کنار نمی آیند و به تشکیل گروههای رقیت گرایش دارند.
جو خودمختار: جوی است که تقریبا آزتدی کامل را برای معلمان به منظور هدایت کارشان و ارضاء نیازهای اجتماعی مطابق میلشان توصیف می کند.
در این جو روحیه و صمیمیت نسبتا بالا هستند و عدم جوشش یا بازدارندگی کمتری وجود دارد.
مدیر مدرسه اگرچه سختکوش است ولی در ارتباط با نظارت نسبتا کناره گیر و آسان گیر است.
مدیر به طور نسبی مراعات معل


مطالب دیگر:
🔍مروری بر سیستم¬های سازه¬ای دینامیک🔍استفاده از نرم افزارهای SEISMOSTRUCT و SEISMOSIGNAL جهت تحلیل و ارزیابی داده های لرزه ای🔍Scientific Writing🔍لغات انگلیسی کتاب 504 Absolutely Essential Words🔍1000 Most Common Words In English🔍كاربرد سنجش از دور و اطلاعات ماهواره ای در معادن🔍امنیت شغلی با رویكرد ایمنی و سلامت و نقش آن در نگهداری كاركنان🔍مقدمه ­ای بر داده ­کاوی🔍بررسی اقلیمی شهر شیراز🔍طراحی سه بعدی مقرنس در 3D MAX🔍نقشه های جزئیات معماری ساختمان🔍افزایش قد و رفع مشکلات کمر و پا🔍صنایع دستی ایل قشقایی استان فارس🔍آنالیز تیرها با استفاده از روش المان محدود🔍بررسی هوش های چند گانه🔍ساخت ماده مرکب به روش ریخته گری در قالب فلزی و بررسی تأثیر دو فاکتور مختلف ( یک درصد وزنی تقویت کننده و سرعت هم زدن مخلوط مذاب) بر روی خواص مکانیکی ا🔍مبانی طراحی ، تعمیر و نگهداشت نوار نقاله های لاستیکی🔍برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کتاب🔍افزایش قد برای هرسنی با حرکات ورزشی🔍بررسی رابطه میان بیش فعالی و افت تحصیلی دانش آموزان مقطعه ابتدایی🔍پروژه تشریح مدار قفل رمزی دیجیتال🔍مقاله ادبیات عامیانه🔍مقاله روش های كاهش نویز در مدارهای الكترونیكی🔍پروژه اموزش سرویس و تعمیرات فتوكپی شارپ🔍مقاله ادبیات کودک و نوجوان