لینک دانلود(دانلود پاورپوینت انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید)

دانلود پاورپوینت انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|40106693|دانلود انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید,تحقیق انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید,مقاله انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید,انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت انبار و فرآیند کار در انبار 32 اسلاید را دنبال می کنید .

قسمتی از محتوی فایل

تعداد اسلاید : 32 صفحه

انبار و فرآیند کار در انبار مقدمه انبارداری یک خدمت اقتصادی است و عبارت از تهیه و نگهداری کالا به منظور عرضه به موقع آن یا گسترش دادن مدت عرضه آن است به نحوی که کالا برای مدت بیشتری قابل دسترس و مصرف باشد.
در اقتصاد هر کشوری انبارداری ها حلقه هایی از زنجیره تولید ، انتقال ، توزیع و مصرف به شمار رفته و نقش اتصال و واسطه را درانتقال کالا از مناطق تولید به بازارهای مصرف وسپس توزیع محلی برعهده دارند .
درصد زیادی از سرمایه سازمان های بازرگانی و تولیدی را مواد اولیه و قطعات کالاهای ساخته شده و نیم ساخته تشکیل می دهد .
لذا نگهداری و مراقبت دقیق از آنها و برقراری یک نظام صحیح اطلاعاتی برای کنترل موجودی های انبار بسیار ضروری بوده و با بهبود وضع انبارداری می توان جلو زیان های ناشی از بی دقتی در نگهداری کالا را گرفته و به میزان سود سازمان افزود .
تعریف انبار به محل و فضایی که یک یا چند نوع کالای تجاری ، صنعتی ، مصرفی ، مواد اولیه یا فراورده های مختلف نگهداری می شود ، «انبار» گفته می شود .
از ترکیب چند انبار یک «مخزن » (دپو ) به وجود می آید .
تعداد انبارها و مخازن هر سازمان به نوع و کیفیت کالاها و نیازها و بزرگی سازمان و نیز حدود تأثیرآنها در دستیابی به هدف های مورد نظر بستگی دارد .
اهداف انبار هدف از تشکیل و ایجاد انبارها چه در سازمان های دولتی و چه در سازمان های خصوصی ، تهیه ، سفارش دهی ، تحویل گیری و نگهداری و تحویل کالاهای مورد نیاز سازمان است .
انبارداری عبارت است از کلیه فعالیت های مربوط به تهیه و نگهداری و تحویل مواد و اقلام مورد نیاز سازمان در زمان مناسب و مدیریت انبارداری نیز برنامه ریزی و سازماندهی و هماهنگی و هدایت و کنترل عملیات انبارداری است .
وظایف انبارها برنامه ریزی و مراقبت جهت حفظ مقدار موجودی هر یک از اقلام کالاهای مورد نیاز سازمان در شکل مطلوب خود .
همکاری ومساعدت در خرید و تأمین و تهیه کالاها و کنترل و دریافت کالاهای خریداری شده نگهداری کالا در انبار به نحو صحیح و تسریع در امر تحویل با رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان.
اجرای وظایف فوق مطابق با اصول و ضوابط صحیح انبارداری ، موجبات تسریع در انجام امور سازمان و تولید بی وقفه و مرغوب و صرفه جویی و کاهش هزینه های تولید را فراهم کرده و بنیه مالی سازمان را تقویت می نماید .
اهمیت و مزایای سیستم صحیح انبارداری ایجاد یک سیستم صحیح انبارداری در سازمان مزایایی به شرح زیر دارد : با نظارت دقیق بر موجودی های انبار ، از افزایش بیش از اندازه و حد تعیین شده کالاها در انبار جلوگیری می شود و در نتیجه از ضرر و زیان های ناشی از تغییر قیمت ها یا خرابی و فساد کالاها جلوگیری می شود .
دریافت ، استقرار ، حفاظت و در دسترس قرار دادن کالاها در انبار به طرز درست و به سرعت و آسانی انجام می پذیرد و نیازهای واحدها به موقع تأمین می شود .
از سفارشات اضافی و تکراری جلوگیری می گردد .
اطلاعات مورد نیاز مدیران درزمینه میزان موجودی ها و مصارف کالاها در هر زمان به نحو احسن تأمین شده و باعث تسهیل شمارش می گردد .
با خرید به مقدار صرفه اقتصادی ،از راکد شدن سرمایه جلوگیری به عمل می آید .
در نتیجه نگهداری و حفاظت صحی


مطالب دیگر:
پرسشنامه امنیت اجتماعیپرسشنامه سنجش خلاقیت عابدی (CT)پرسشنامه شخصیت جامعه پسندپرسشنامه نشانه های مرضی نشانگان پیش از قاعدگی (PMS)مقیاس اضطراب کتلمقیاس آمادگی بدنی ادراک شدهمجموعه سورس کد Asp.Net شامل سورس پروژه، وب، دفترچه تلفن آنلاین و... دریک بسته مفیدمجموعه قالب Html Css JavaScript دریک بسته باقیمت عالیمجموعه سورس کد سی شارپ #C دریک فایل زیپمجموعه پروژه زبان های برنامه نویسی (پیشنهادویژه )مقاله نظریه آشوبمقاله عوامل بهینه IT در سازمان ها (word)گزارش کارآموزی شهرداری با فرمت Word کاملمقیاس خودسنجی پرخاشگری آیزنک و گلینویلسونمقیاس روحیه رقابت - همکاریادبیات نظری وپیشینه پژوهش تعاریف،علت،شیوع وعلائم سکته مغزیاتوماسیون صنعتی و شبكه های ارتباطیادبیات نظری و پیشینه تحقیق مفاهیم، تعاریف، و نظریه های مهارت زندگی ومهارت حل مسئلهپرسشنامه فراشناخت MSQ-65پرسشنامه ابراز وجود – گمبریل و ریچیپرسشنامه انگیزش شرکت در فعالیتهای ورزشی PMQپرسشنامه سازگاری بل (فرم بزرگسالان) فرم بلند 160 سوالیپرسشنامه سبکهای دفاعی DSQپرسشنامه سرمایه روانشناختی مکگیپرسشنامه شخصیت خودشیفته