لینک دانلود(دانلود پاورپوینت امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید)

دانلود پاورپوینت امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|40106692|دانلود امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید,تحقیق امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید,مقاله امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید,امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور 30 اسلاید را دنبال می کنید .

قسمتی از محتوی فایل

تعداد اسلاید : 30 صفحه

به نام خدا امکانات به اشتراک گذاری منابع از راه دور داوود زرین حمید عسکری شبکه های خصوصی اینترنت ایترانت ماهواره اینترنتی تلویزیون اینترنتی تلفن اینترنتی بلوتوث تلفنهای ماهواره ای GPS-GIS تکلونوژِی انتقال اطلاعات 1- ماهواره ای 2- تلفنی 3- اینترنتی راه های انتقال اطلاعات فیبر نوری شبکه های انتقال گیرنده و فرستنده زمینی و هوایی تعریف ارتباطات ارسطو فیلسوف یونانی شاید اولین اندیشمندی باشد که 2300 سال پیش نخستین بار درزمینه ی ارتباط سخن گفت.
او در کتاب مطالعه ی معانی بیان (ریطــوریقا) که معمــولاً آن را متـرادف ارتباط می‌دانند؛ در تعریف ارتباط می‌نویسد: ارتباط عبارت است از جستجو برای دست یافتن به کلیه ی وسایل و امکانات موجود برای ترغیب و اقناع دیگران.
(1) ویلبر شرام در کتاب فراگرد و تأثیر ارتباط جمعی می‌گوید: در فراگرد ارتباط به طور کلی ما می‌خواهیم با گیرنده ی پیام خود در یک مورد و مسأله ی معین همانندی ایجاد کنیم.
میکی اسمیت در ارائه ی مدل ارتباطی خود تعریفی برای ارتباط آورده که در آن به انتقال حافظـه‌ها در ارتباط نیز اشاره شده است.
او می‌گوید: ارتباط عبارت است از فراگرد انتقال اطلاعات، احساس‌ها، حافظه‌ها و فکرها درمیان مردم.
برخی دیگر در تعریف‌های خود از ارتباط، وسایل ارتباطی را مورد توجه قرار داده اند، انجمن بین المللی تحقیقات ارتباط، تعریف زیر را برای ارتباط ارائه داده است.
منظور از ارتباط، روزنامه‌ها، نشریات، مجلات، کتاب‌ها، رادیو، تلویزیون، آگهی، ارتباطات دور و تلفن، تلگراف، کابل‌های زیر دریایی و پست است.
هم چنین ارتباط چگونگی تولید و توزیع کالاها و خدمات مختلفی را که وسایل و فعالیت‌های فوق به عهده دارند و مطالعات و تحقیقات مربوط به محتوای پیام‌ها و نتایج و آثار آن را در بر می‌گیرد.
طرح‌های راهبردی گسترش کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات طرح‌های راهبردی گسترش کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات در پژوهش و توسعه ی مهارت دیجیتالی گسترش فناوری ارتباطات و اطلاعات از جمله عواملی است که در تعاریف مختلف جهانی شدن نیز مطرح گردیده است.
تأکید بر افزایش بی سابقه ارتباطات و برخوردهای اقتصادی به اجتماعی و فرهنگی، ویژگی اکثر تعاریف جهانی شدن است.
تقریباً در همه ی آثار مربوط به جهانی شدن، حجم بسیار زیاد ارتباطات درسطوح و عرصه‌های مختلف جهانی، ویژگی فرآیند مورد نظر عنوان شده است، تا جائیکه ظهور صنعت ارتباطات و رسانه‌های ارتباط جمعی از بسیاری جهات منشاء ظهور جهانی شدن به معنای امروزین آن شده است.
حال این مقوله جهانی می‌تواند به عنوان یک طرح راهبردی به‌طور مؤثر در پژوهش نقش ایفاء کند، اما برای این امر نیاز به زمینه سازی در امر توسعه ی مهارت‌ها دارد.
● منظور از یک شبکه ی رایانه ای چیست؟
هرگاه بتوانیم بین یک سری از رایانه ها و وسایل جانبی آنها ارتباط برقرار کنیم، بطوری که همه ی آنها تحت یک سیستم عامل و یک قرارداد (پروتکل) کار نمایند آنگاه یک شبکه ی رایانه ای داریم.
یک شبکه ی رایانه ای در پایه ای ترین سطح خود شامل فقط دو رایانه است که توسط یک کابل به یکدیگر متصل شده اند ولی می توانند از داده ها به طور مشترک استفاده نمایند.
● هدف از شبکه کردن رایانه ها چیست؟
به همان


مطالب دیگر:
📚توسعه تكنولوژي هوشمند براي منسوجات و پوشاك📚منسوجات هوشمند📚پردازش زيستي براي پوشاك و منسوجات هوشمند📚کارخانه دیبا نخ📚تأثير و تدابير خطي در طراحي لباس📚آموزشگاه طراحي لباس گلشن صبا📚پوشاك بين النهرين📚تأثير آنزيم بر روي كالاهاي رنگرزي شده با رنگ مستقيم📚عمليات تكميل مقدماتي پارچه‌هاي پنبه‌اي و مخلوط پنبه- پلي‌استر📚اندازه¬گيري يون كروم (III) به روش سينتيكي اسپكتروفوتومتري در پساب رنگي📚« تصفيه و باز يافت پساب نساجي مطالعه و توسعه مفهوم بازيافت»📚دستگاه اسپكتروفتومتر📚نگاهي به سير تاريخي پيدايش پوشاك📚نساجی- الياف مصنوعي📚صنعت نساجي و مشكلات و بحرانهاي مربوط به آن در ايران📚صنعت نساجي تركيه و نقش صنعت ريسندگي نخ پنبه ای آن در جهان📚سيستم ريسندگي📚گزارش کارآموزی در نمایندگی ایران خودرو ‎‎‎📚تحول صنعت نساجي📚کارخانجات ایران مرینوس قم📚گزارش کارآموزی کارخانه نساجی بروجرد📚گزارش کارآموزی حسابداری📚کارآموزی خانه بهداشت📚تاریخچه شرکت ایران پولین📚کارخانه ریسندگی ایران بافتکار