لینک دانلود(تحقیق ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی)

تحقیق ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی|لینک دانلود|اُ اِچ|34024129|ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی,الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی,الگوریتم های کنترل همروندی,کنترل همروندی توزیعی,تحقیق کنترل همروندی توزیعی,مقاله کنترل همروندی توزیعی,پایان نامه کنترل همروندی توزیعی
در حال حاظر شما فایل با عنوان تحقیق ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی را دنبال می کنید .

دانلود تحقیق با موضوع ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی،
در قالب word و در 16 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
چکیدهمقدمه مدل پردازش تراکنشتحلیل مساله کنترل همروندیمکانیزم های کنترل همروندی بر پایه قفل دو مرحله‌ایپیاده سازی پایه قفل دو مرحله‌ای قفل دو مرحله‌ای با نسخه اولیه قفل دو مرحله‌ای با رای گیری قفل دو مرحله‌ای متمرکز تشخیص و ترمیم بن بست نتیجه گیری منابع و مآخذ
چکیده مقاله:در این گزارش، ما به بررسی ویژگی های الگوریتم های کنترل همروندی توزیعی که بر پایه مکانیزم قفل دو مرحله ای (۲ Phase Locking) ایجاد شده اند، خواهیم پرداخت. محور اصلی این بررسی بر مبنای تجزیه مساله کنترل همروندی به دو حالت read-wirte و write-write می‌باشد.
در این مقاله، تعدادی از تکنیک های همزمان سازی برای حل هر یک از قسمت های مساله بیان شده و سپس این تکنیک ها برای حل کلی مساله، با یکدیگر ترکیب می‌شوند.
در این گزارش بر روی درستی و ساختار الگوریتم ها متمرکز خواهیم شد. در این راستا برای ساختار پایگاه داده توزیعی یک سطحی از انتزاع را در نظر می‌گیریم تا مساله تا حد ممکن ساده سازی شود.

مقدمه مقاله:کنترل همروندی، فرآیندی است که طی آن بین دسترسی های همزمان به یک پایگاه داده در یک سیستم مدیریت پایگاه داده چند کاربره هماهنگی بوجود می‌آید. کنترل همروندی به کاربران اجازه می‌دهد تا در یک حالت چند برنامگی با سیستم تعامل داشته باشند، در حالی که رفتار سیستم از دیدگاه کاربر به نحو خواهد بود که کاربر تصور می‌کند در یک محیط تک برنامه در حال فعالیت است. سخت ترین حالت در این سیستم مقابله با بروز آوری های آزار دهنده ای است که یک کاربر هنگام استخراج داده توسط کاربر دیگر انجام می‌دهد. به دو دلیل ذیل کنترل همروندی در پایگاه داده های توزیعی از اهمیت بالایی برخوردار است:
کاربران ممکن است به داده هایی که در کامپیوترهای مختلف در سیستم قرار دارند، دسترسی پیدا کنند. یک مکانیزم کنترل همروندی در یک کامپیوتر از وضعیت دسترسی در سایر کامپیوترها اطلاعی ندارد.
مساله کنترل همروندی در چندین سال قبل کاملاً مورد بررسی قرار گفته است و در خصوص پایگاه‌ داده‌های متمرکز کاملاً شناخته شده است. در خصوص این مساله، در پایگاه داده توزیعی با توجه به این که مساله در حوزه مساله توزیعی قرار می‌گیرد، به صورت مداوم راهکارهای بهبود مختلف عرضه می‌شود. یک تئوری ریاضی وسیع برای تحلیل این مساله ارائه شده و یک راهکار قفل دو مرحله ای به عنوان راه حل استاندارد در این خصوص ارائه شده است. بیش از ۲۰ الگوریتم کنترل همروندی توزیعی ارائه شده است که بسیاری از آن ها پیاده سازی شده و در حال استفاده می‌باشند.این الگوریتم ها معمولا پیچیده هستند و اثبات درستی آن ها بسیار سخت می‌باشد. یکی از دلایل اینکه این پیچیدگی وجود دارد این است که آن ها در اصطلاحات مختلف بیان می‌شوند و بیان های مختلفی برای آنها وجود دارد. یکی از دلایل این که این پیچدگی وجود دارد این است که مساله از زیر قسمت های مختلف تشکیل شده است و برای هر یک از این زیر قسمت ها یک زیر الگوریتم ارائه می‌شود. بهترین راه برای فائق آمدن بر این پیچدگی این است که زیر مساله ها و الگوریتمهای ارائه شده برای هر یک را در یک سطح از انتزاع نگاه داریم.


مطالب دیگر:
مجموعه 4 طرح آیت الکرسی کورل درا corel draw آماده دستگاه لیزر و ...پاورپوینت آشنایی با انواع سقف های کامپوزیتپاورپوینت آشنایی با کامپوزیت و کاربردهای آنپاورپوینت بررسی کاربردهای گچ ساختمانپاورپوینت آشنایی با کتابخانه ملی چینپاورپوینت مفهوم، مزایا، کاربرد، قابلیت و روشهای اجرای کانتکس پاورپوینت کتاب دستور زبان و ادبیات فارسی 2 تألیف دکتر حسن انوری و حسن احمدی گیویفایل قالب word برای تحقیق دانشجوییروش‌هاي برنامه ريزي شهري رويكردهاي نوين در شهرسازي پاورپوینت بررسی ارگونومی در منازل پاورپوینت آشنایی با خانه آبشارپاورپوینت آشنایی با مسجد شیخ لطف الله پاورپوینت آشنایی با ویژگی های معماری ایران در دوره اسلامیپاورپوینت بررسی مهندسی روشنایی در محیط کار پاورپوینت نماسازی ساختمانپاورپوینت آشنایی با نورپردازی و آکوستیک در فضای موزه پروژه راه اندازی دانگل RTL2832 در محیط لینوکس برای دریافت رادیو FMتمپلیت آماده(قالب صفحات وب)پاورپوینت ایمنی برقپاورپوینت بررسی فناوری های قرن 21پاورپوینت زبان مصنوعی پاورپوینت بررسی کاربردهای شیشه در ساختمانپاورپوینت آشنایی با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) دانلود نقشه های اتوکدی و آماده موزه+با جزئیات اجرایی+فرمت DWG+فاز2-19بیش از 50 طرح آماده ساعت جهت دستگاه CNC و برش لیزر