لینک دانلود(پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید)

پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|32020760|دانلود پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره,درب و پنجره های دو جداره,پاورپوینت معرفی درب و پنجره دو جداره,UPVC,پاورپوینت پنجره UPVC,پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره,آشنایی با در و پنجره دوجداره,پروفیل یو پی وی سی,پاورپوینت در و پنجره دوجداره
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره - 41 اسلاید را دنبال می کنید .توضیحات:
فایل پاورپوینت درب و پنجره های دو جداره،در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:


در دهه‌های اخیر تکنولوژی ساخت پنجره‌های دو جداره بافاصله هوایی روز به روز پیشرفت کرده است. این پنجره‌ها از دو لایه شیشه تشکیلمی‌شوند که توسط هوا و یا گاز دیگری با ضریب هدایت پایین از هم جدا شده‌اند.

پنجره‌ها روشنایی، گرما، هوای تازه و زیبایی‌ها را به خانه آورده وارتباطی با محیط خارج برقرار می‌کنند. به رغم این محاسن پنجره‌ها یکی از عوامل مهمدر اتلاف حرارتی ساختمانها است.

به طوری که حدود یک چهارم حرارت خارج شده ساختمانها در زمستان و یا حرارت وارد شده به آنها در تابستان از طریق پنجره‌ها صورتمی‌گیرد. به همین دلیل از دیر باز کاهش این تلفات مد نظر طراحان ساختمان‌ها بوده است.

در گذشته نه چندان دور برای کاهش اتلاف حرارتی ساختمانها به جایاستفاده از پنجره‌های با یک لایه شیشه از پنجره‌های با دو یا چند لایه شیشه کمکگرفته می‌شد. حتی در پاره‌ای از موارد، لایه‌های پلاستیکی در بین شیشه‌ها نیز به کار می‌رفت. ولی در دهه‌های اخیر تکنولوژی ساخت پنجره‌های دو جداره بافاصله هوایی روز به روز پیشرفت کرده است. این پنجره‌ها به طور کلی از دو لایه شیشه،که توسط فاصله‌ای از هم جدا شده‌اند، تشکیل می‌شوند.

فهرست مطالب:
مقدمه
معرفی
پنجره‌های دو جداره، عایق صدا
مزایای درب و پنجره های دو جداره
معیارهای انتخاب پنجره استاندارد
مشخصات
مختصات انتخاب پرووفیل یو پی وی سی در پنجره دوجداره
زوایای پنهان کیفیت پروفیل یو پی وی سی
گالوانیزه‌های تقویتی
دلایل استفاده از گالوانیزه
لاستیک های درزگیر

این فایل با فرمت پاورپوینت در 41 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.
هدیه محصول:
فایل پاورپوینت مصالح ساختمانی شیشه(28 اسلاید)
مطالب دیگر:
📖پاورپوینت درباره مردم سالاري ديني📖پاورپوینت درباره معرفی و ارزیابی جایگذاری بتن بدون قالب بندی📖پاورپوینت درباره موتورهاي هيدروژني📖پاورپوینت درباره مهدویت📖پاورپوینت درباره مهندسی محیط زیست📖پاورپوینت درباره نامه نگاری📖پاورپوینت درباره نحوه پیاده سازی طرح کشوری آلاینده ها و تقلبات مواد غذایی📖پاورپوینت درباره نحوه مديريت و نگارش فرایندهای آموزشی📖پاورپوینت درباره نرخ ارز و چگونگي اثرگذاري آن بر متغيرهاي کلان اقتصاد📖پاورپوینت درباره نظام هاي اقتصادي📖پاورپوینت درباره نظام سیاسی اسلام و رهبری دینی در عصر غیبت📖پاورپوینت درباره نقش تغذیه در رشدوسلامت انسان📖پاورپوینت درباره نقش عايق ها درصنعت برق📖پاورپوینت درباره نقش مکمل یاری در سلامت دانش آموزان📖پاورپوینت درباره نقش ویتامین ها در افزایش عملکرد ورزشکاران📖پاورپوینت درباره نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور📖پاورپوینت درباره نگاهی به کشور فنلاند📖پاورپوینت درباره نمايشگاه ملي شدن صنعت نفت📖پاورپوینت درباره ولايت فقيه📖پاورپوینت درباره اتحاديه پستي جهاني📖پاورپوینت احکام محتضر📖پاورپوینت درباره اختصاصات ماهی قزل آلا📖پاورپوینت درباره اختلال آب و الکترولیت📖پاورپوینت درباره اختلالات هیپر تانسیو حاملگی📖پاورپوینت درباره ارزش و شاخص های آن