لینک دانلود(کشف و تقویت خلاقیت با خودهیپنوتیزم)

کشف و تقویت خلاقیت با خودهیپنوتیزم|لینک دانلود|اُ اِچ|2083324|هیپنوتیزم,استاد کابوک, کابوک, اعتماد به نفس, استاد آزاد
در حال حاظر شما فایل با عنوان کشف و تقویت خلاقیت با خودهیپنوتیزم را دنبال می کنید .

با خود هیپنوتیزم خلاقیت را در خودتان پرورش دهید و از آن بهره برداری کنید.

 • افراد خلاق ، افرادی پرسش گر و کنجکاو ، ارائه دهنده ی ایده و شاکی نسبت به وضع فعلی شان هستن ! شما چطور؟
 • آیا از اینکه شما را در بین خانواده ، دوستان و همکاران شخصیتی خنگ و منفعل میدانند ، افسرده اید و در انزوا به سر میبرید؟
 • آیا سستی و تنبلی و بی انگیزگی جهت تلاش خلاقانه برای ساختن حال خوب بر شما غالب شده ؟
 • آیا از اینکه به گذشته بنگرید و به جای افسوس خوردن از آن درس بگیرید می هراسید؟
 • آیا معنای تفکر در آرامش را هنوز نمیدانید و گره ها و قفل های زیادی در ذهن تان دارید که باعث مسدود شدن خلاقیت شده است؟
 • کشف خلاقیت با هیپنوتیزم

  برخی از ما ذاتاً یک آدم خلاق و با ذوق و قریحه ی عالی به دنیا آمده ایم و این در حالیست که دیگران از این استعداد ذاتی ما به نفع خودشان استفاده میکنند!

  شاید شما از آندسته افرادی هستید که هنوز در پی کشف این موهبت الهی برنیامده است و این ودیعه را برای افراد خاص می پنداشته اید. حال عدم پیگیری شما هر چه که باشد ایجاد و توسعه ی این استعداد یک فرآیند مداوم است.

  چرا که این یک استعداد ذاتی و هنری از پیش نهادینه شده است منتها شما باید به درون خود سری بزنید و این راز را کشف کنید .

  ما باید خلاقیت درونمان را کشف کنیم و بطور مرتب آن را پرورش دهیم و تشویق کنیم تا آزاد شود و آن وقت هیچ چیز و هیچ کس جلودارش نخواهد بود.

  شاید موانع زیادی برای بروز خلاقیت در درونمان وجود داشته باشد که اجازه نمیدهد به صورت آزادانه این خلاقیت بروز کند. یکی از آنها شک داشتن به بودن گوهرهای ناب وجودی خودمان است.

  و این خود مانع بزرگی برای جلوه گری های خلاقیت است.

  به کارگیری خلاقیت قدمی برای ظهور ذوق و استعداد ها است. پیش از این که بخواهید فردی خلاق شوید بایستی به خودآگاهی رسیده باشید تا بتوانید مهارت های لازم را کسب نمایید.

  حتی اطرافیان شما مثل خانواده و دوستان نیز میتوانند مانعی چون مایوس و دلسر کردن شما را پس از هر گونه پیشنهاد تان در شرایط متفاوت با رد کردن و تخریب فراهم کنند و شما را به سکوتی همیشگی وادار کنند.

  آنچه باید بدانید، به هر حال هیچ کدام از این انتقادات چیزی نیستند که شما خود را در زندگی تان عقب برانید و همانجا متوقف شوید.

  خلاقیت یک هدیه ی شخصی است که لذت عمیق و رضایت شخصی را به وجود می آورد که هیچ کس نباید تلاش کند از آن جلوگیری یا آن را کنترل کند.

  هر زمانی که تصمیم به تشویق و توسعه ی خلاقیت داشته باشید، این امر ممکن است. ولی کسی که از درون قفل و زنجیر است چگونه میتواند خلاق بودن خود را بشناسد و آن را بسط و گسترش دهد؟ چگونه فرآیند و پروسه ی وجودی تان را بهبود میبخشید و اجازه میدهید هنرتان آزادانه شکوفا شود؟

  تنها راه درست خودهیپنوتیزم است . خودهیپنوتیزم ما را قادر میسازد تا این نیرو و استعداد ذاتی و البته شگفت انگیزمان را کشف کنیم و در طول زندگی برای رسیدن به اهداف عالیه از آن بهره ببریم.

  از طریق ریلکسیشن و آرامش عمیق ، تجسم خلاق و دیگر تکنیکهای فوق العاده ی هیپنوتیزم میتوانید یاد بگیرید چطور به این استعداد ذاتی و طبیعی که در وجود همه ی ما قرار داده شده است پی ببرید.

  تصور کنید با قدرت اسرارآمیز این فایل صوتی خودهیپنوتیزم چه دستاوردهای چشمگیری به وقوع خواهد پیوست:

  هنگامیکه ما خلاقیت مان را کشف میکنیم آنوقت ما به طور خودآگاه از آن استفاده نخواهیم کرد بلکه کاملاً ناخودآگاه ما را غافلگیر میکند. اگرمیخواهید به این لحظه های حیرت انگیز دست پیدا کنید کافیست این فایل صوتی را به صورت منظم و مرتب هر شب پیش از خواب گوش کنید و از آرامش عظیم درون این فایل به سرتاسر بدن خود ارسال کنید و انرژی خلاق گونه را آزاد کنید تا نتیجه ی مطلوب را در زندگی روزانه تان ببینید.

  همه ی کاری که شما باید انجام دهید این است که به جرگه قدرتمند علم یعنی هیپنوتیزم بپیوندید و آن را در زندگی ،کار، تحصیل و روابط جاری و ساری کنید.

  خلاقیت خود را به کمک خودهیپنوتیزم آزاد کنید.

  تمام مراحل زیر با تمرین این خود هیپنوتیزم در نهاد شما به صورت ناخودآگاه انجام می شود.

  مرحله اول: حقیقت یابی

  حقیقت یابی شامل گام‌های زیر است:

  مرحله دوم: پالایش

  داده‌های جمع‌آوری شده نیاز به پالایش و طبقه‌بندی اساسی دارد تا اطلاعات درست از نادرست را از هم جدا کرده و میان اندیشه‌ها و مطالب مناسب و بیهوده تفکیک قائل شویم و آن‌هایی را که به درد نمی‌خورند در سطل زباله‌ای بزرگ بریزیم.(ذهن خود را از افکار نامناسب تخلیه کنیم تا افکار قدرتمند مجالی برای پردازش داشته باشند)

  مرحله سوم: تجزیه و تحلیل

  در این مرحله، فرد در عمق اطلاعات دریافتی به کنکاش و جستجو می‌پردازد و مطابق با مسئله و هدفی که از حل مسئله دارد، از اطلاعات استفاده می‌کند. که بخش اصلی این فرایند به صورت ناآگاهانه بوده و ذهن به‌طور ناخودآگاه به پردازش اطلاعات موجود می‌پردازد که به آن «دوره کمون» نیز گفته می‌شود.

  مرحله چهارم: ایده‌یابی

  در این مرحله، به کمک داشته‌های ذهنی که در مراحل اول تا سوم طی فرایندهای ویژه‌ای جمع‌آوری و پردازش شده‌اند، فرد شروع به تولید ایده‌های خلاقانه می‌کند که شامل گام‌های زیر است:

  مرحله پنجم: راه حل یابی

  این مرحله شامل دو گام زیر است:

  مرحله ششم: دریافت بازخوردها

  این مرحله، پس از پیاده‌سازی ایده‌هایی که در مرحله پنجم گزینش شد، صورت می‌گیرد.

  *با گرفتن بازخورد مناسب ضعف‌ها و کاستی‌های ایده‌ها مورد بررسی قرار گرفته و با استفاده از تجربیات عملی، ایده‌ها متکامل‎تر و عملی‎تر می‌شوند. طی این مراحل، در مرحله اول تا سوم فرد با استفاده از نیروی تعقل به جمع‌آوری اطلاعات و بازپروری آن‌ها می‌پردازد.

  در مرحله چهارم که اوج تعامل قوه تفکر و تخیل است و باید آن را هنگامه بروز جوانه‌های خلاقیت در ذهن آدمی دانست، با استفاده از قدرت تصور و خیال پردازی و با کمک داده‌های پردازش یافته مراحل قبل، ذهن موفق به ابداع ایده‌های درخشان می‌شود.

  در مرحله پنجم و ششم به کمک قوه داوری و قضاوت که خود از شئون تفکر است و پیشتر در مورد آن توضیح داده شد، بهترین و عملی‌ترین راه‌ها را انتخاب و با گرفتن بازخورد مناسب به کمک تفکر علت و معلولی و قضاوتی، یافته‌های ذهنی را به راه حل‌های عملی و کارامد تبدیل می‌کنیم.

  و یک روش برنامه ریزی قدرتمند دیگر در این مجموعه به کار گرفته شده به نام" ترسیم نقشه ذهنی"

  که ذهن شما را مانند یک نرم افزار برای بررسی و خلق یک ایده قبل از بروز کردن آماده میکند و روش قدرتمندی را در ناخودآگاه شما پیاده سازی میکند که گویا یک ربات در زمان های آزاد در حال کنار هم قرار دادن قطعات یک پازل است و در زمان نیاز ناخودآگاه یک ایده خلق میشود .  مطالب دیگر:
  📚پاورپوینت طراحی درمانگاه📚بررسی روش های پروش پرتقال📚پاورپوینت ترانزسیتور و دیود📚مقاله تولید به هنگام JIT📚مقاله بررسی انواع چسب و کاربردهای آن📚پروژه بررسی حسابداری ABC📚مقاله ادبیات و شعر غنایی📚مقاله بررسی عوامل دين گريزي و مسئولیت گریزی جوانان📚مقاله روانشناسی ورزش📚پاورپوینت بررسی انواع شاسی و بدنه📚بررسی اساس کار موتورهای القایی📚پاورپوینت آشنایی با تکنولوژی وایمکس📚پاورپوینت تکنولوژی صفحات لمسی📚مقاله بررسی سیستم های مدیریت محتواCMS📚بررسی تاثیر ویژگی های حاکمیت شرکتی بر قیمت سهام در شرکت های بورس اوراق بهادار تهران📚مصر سرزمین اسرار و ناشناخته ها📚ارزشیابی آزمون تعیین سطح مهارتهای شنوایی کودکان 3 و 4 ساله دچار آسیب شنوایی زبان شهر تهران📚نظریه های انسان شناسی (از منظر امیل دورکیم)📚مقاله اتحاد اسلامی از دیدگاه روایات📚مقاله برخورد یا گفتگوی تمدنها📚مقاله بررسی شرایط ازدواج و عقد📚مقاله بررسی روابط اجتماعی معلمان و دانش آموزان در عصر ارتباطات📚مقاله بررسی موفقيت انسانها در كار و زندگي و به طور كلي در زمان حیات📚بررسی اعتیاد و اثرات آن📚مقاله بررسی انسان ، علم و معنا