لینک دانلود(پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید )

پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید |لینک دانلود|اُ اِچ|1621373|پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید ,نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید,دانلود پاورپوینت نحوه احداث
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید را دنبال می کنید .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 31 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

بسم الله الرحّمن الرحّیم

عنوان :

نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن

نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن

تاریخچــه :

سیب ) یک میوه شفتدار) میوه درختی ازطبقه Malus که عضوی از خانواده گل سرخیان می باشد. بیشتر گروه سیب ها به گونه M. domesticaیا پیوندی های آن تعلق دارند.

اجداد وحشی سیب ها احتمالاً درختی به نام ( Malus sieversii ) است که فاقد اسم همگانی است.و هنوز هم در قزاقستان یافت می شود .محققان در حال مطالعه روی M. sieversii که در برابر بسیاری از بیماریها و آفات مقاوم است می باشند تا بتوانند یک سیب مقاوم تر در برابرسرما بوجود آورند.

در کلیه مناطق آب و هوایی خنک، سیب غذای بسیار مهمّی بوده است. نسبت به سایرمیوه های درختی( احتمالاً بجز مرکبات) سیب را می توان برای ماهها انبار نمود درحالیکه همچنان ارزش غذایی خود را حفظ می کند. سیب های زمستانی که در اواخر پاییز چیده شده و در دمای بالای انجماد در سردخانه یا اتاق سیب نگهداری می کنند از سال 1800 غذای مهّمی در اروپا و آمریکا به شمار می رفته است .

گونه های سیب:

بیش از 7500 گونه سیب شناسایی شده است . این گونه ها در نقاط شمالی، نیمه حاره و معتدل وجود دارند. چون درختان سیب به شرایط خنک کننده (requirement chilling) نیازدارند در آب وهوای استوایی گل نمی دهند.

در بین رایج ترین گونه های تجاری سیب می توان به این موارد اشاره کرد (Braeburn) نیوزیلند، سیب نارنجی (cox) بریتانیا: گونه قدیمی که امروزه محبوبیت گذشته را ندارد.(فوجی ( آسیا،استرالیا( گالا( ،نیوزیلند) سیب طلائی( ،آمریکا واروپا)گرانی اسمیت (استرالیا و کالیفرنیا) جونا گلد( ،آمریکا) جوناتــــان و مکین تــاش (، کانــادا) سیب قرمـز(و آمریکا) نوعی سیب زمستانی.( تمامی این سیب ها بجز نوع آخر شیرین و رنگین هستند.

گرانی اسمیت ترش است و بعضی از مردم آنرا بصورت تازه می خورند در ضمن برای آشپزی هم مطلوب هستند. پوست آن سبز روشن خالدار است . این گونه سیب برای رشد کامل نیازمند آب و هوایی گرم بوده و فصل رشد طولانی مدتی دارد.مطالب دیگر:
📖پاورپوینت گودبرداری و سازه های نگهبان در 38 اسلاید📖عوامل فردی موثر در پیشرفت تحصیلی📖عوامل اجتماعی موثر در پیشرفت تحصیلی📖تحقیق عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان📖شادکامی در روانشناسی و رابطه آن با متغیرهای دیگر📖روانشناسی بالینی شادکامی و تعیین کننده های شادی و شادکامی📖تحقیق کامل در مورد شادکامی روانشناختی📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی روانشناختی 30 صفحه📖چارچوب نظری و پیشینه پژوهش شادکامی روانشناختی📖پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد شادکامی📖پاورپوینت شورایاري ها و کارآفرینی اجتماعی📖پاورپوینت مدیریت محیط زیستی📖پاورپوینت بتن خود تراکم SCC در 72 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر و جداول مربوطه ‬‎📖پاورپوینت ارتباطات غيررسمي براي جبران خدمت كاركنان 📖پاورپوینت ارتباطات گروهی و عملکرد گروه📖پاورپوینت (اسلاید) ارزیابی عملکرد📖پاورپوینت آزمون و انتخاب کارکنان📖پاورپوینت استراتژیهای بازاریابی در مرحله افول بازار 📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری کودکان طلاق 68 صفحه📖چارچوب نظری و پیشینه پژوهش سازگاری کودکان طلاق📖فصل دوم پایان نامه سازگاری کودکان طلاق📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری زنان طلاق 65 صفحه📖ابعاد و نظریات سازگاری📖شاخص های سازگاری و خصوصیات افراد سازگار📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های سازگاری اجتماعی