لینک دانلود(پاورپوینت جاذبه جنسي روانكاوان نسبت به مراجعه كنندگان 10 اسلاید)

پاورپوینت جاذبه جنسي روانكاوان نسبت به مراجعه كنندگان 10 اسلاید|لینک دانلود|اُ اِچ|1027732|دانلود جاذبه جنسی روانکاوان نسبت به مراجعه کنندگان 10 اسلاید,تحقیق جاذبه جنسی روانکاوان نسبت به مراجعه کنندگان 10 اسلاید,مقاله جاذبه جنسی روا
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت جاذبه جنسي روانكاوان نسبت به مراجعه كنندگان 10 اسلاید را دنبال می کنید .

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 10 صفحه

جاذبه جنسی روانکاوان نسبت به مراجعه کننده گانشان چکیده: علی رغم اینکه اطلاعات زیادی که در رابطه با رابطه صمیمی بین روانکاوان و مشتریان شان وجود دارد اما در حال حاضر اطلاعات مستندی در رابطه با ماهیت ، چگونگی و نتایج اینگونه روابط وجود ندارد.
پژوهش حاضر بر روی 575 روانکاو انجام شده است.
بر اساس نتایج این تحقیق 87% کلیه روانکاوان ( 95% مردان و 76% زنان) وجود چنین رابطه ای را در قبال مراجعه کننده کانشان تایید کردند.
اما فقط تعداد اندکی (9 % مردان و 3 درصد زنان) روانکاوان گزارش کردنند که اینگونه روابط وارد حوزه ی عملی شده است.
بر اساس این تحقیق بیشتر روانکاوان ( 63%) بعد و در حین چنین روابطی به شدت احساس اظطراب ، گناه و آشفتگی کردند.
بر همین اسا س حدود 90% از شرکت کننده گان تحقیق اظهار داشتند که در مورد مدیریت و حل و فصل چنین احساساتی هیچ گونه آموزشی قبل و بعد از تحصیل دریافت نکردند اهداف تحقیق 2.
بررسی تاثیر اینگونه روابط بر شرایط شغلی و حرفه ای روانکاوان و روانشناسان 3.
بررسی تبعات اخلاقی این کونه روابط در اجتماع و تاثیر ان بر حرمت و اهمیت طبعات در جامعه 4.
جستجوی راه حل های مناسب هم در قبال بیماران و هم روانکاوان و روان شناسان 1.
بررسی ابعاد و نتایج این گونه رابطه بر روند معالجه بیماران پیشینه تحقیق 1.
گلاور(1955) بیش از 60% 2.
فرمر (1968) بیش از 17 % 3.
کاردنر و فولر (1973) بیش از 10% 4.
هلراد و بردسکی (1977) حدود 8% 5.
لیموسون و اسکاور (1977) حدود 7% مشخصات نمونه حاضر در این مطالعه 1000 روانشناس (500 زن و 500 مرد ) به صورت تصادفی از لیست روانشناسان انتخاب شدند و پرسشنامه این پژوهش برای آنها ارسال شد.
هیچ گونه اطلاعات خصوصی از قبیل نام و نام خانوادگی و همینطور آدرس از روانشناسان خواسته نشده بود میانگین فعالیت حرفه ای نمونه حدود 17 سال است.
و بین زن و مرد تفاوت معناداری وجود ندارد.
جوانترین فرد 11سال سابقه کار دارد و مسن ترین آنها 21 سال APA خصوصیات مشتریانی که برای روانشناسان جاذبه جنسی داشتند کاربرد ها و فواید مطالعه حاضر ا.
مسایل اخلاقی نقش مهمتری در باز دارنده گی این روابط دارد تا برخورد های قانونی 2.بررسی ماهیت این گونه روابط باید بدون هیچ گونه تعصب و محافظه کاری در نظام آموزشی گنجانده شود.
3.
روانکاوان و روانشناسان هم مانند مردم عادی ممکن است مرتکب چنین احساساتی شود بنابراین تابو این گونه مسایل باید از بین برود.
4.
تمام تصمیم گیریها و برنامه های آموزشی این گونه مسایل باید مبتنی بر تحقیقات مستند و علمی باشد نه یک نظام ارزشی و اخلاقی خاص 5.بستر نظام آموزشی باید به گونه ای فراهم شود که متخصصان حوزه ی اعصاب و روان بتوانند به راحتی احساسات و مشکلات شغلی و حرفه ای خود را آزادانه بیان کنند.
.

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.


دانلود فایل پرداخت آنلاینمطالب دیگر:
📂پاورپوینت سیستم انحراف آب سد مخزنی کوثر📂پاورپوینت کارگاه آموزشی مشکلات مربوط به استفاده از سلول فشار در پروژه های ژئوتکنیکی📂مکانیزم و فاکتورهای مؤثر در برآورد هزینه و زمان پروژه های EPCI📂تحقیق مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲،(RG2) جناح راست سد کارون ۴📂بررسی ادعاهای پروژه پل بزرگ لالی📂پاورپوینت ساخت توربین های برق آبی📂پاورپوینت روش‌‌ های نوين بهسازی و مقاوم سازی زمين، اختلاط عمقي خاك Deep Soil Mixing (DSM)📂مدیریت ریسک در تونل زنی مکانیزه، مطالعه موردی خط1 قطار شهری اهواز📂چشم اندازی از حسابداری بهای تمام شده در دولت📂تبیین و مقایسه روش مهندسی ارزش و سایر روش هاي مدیریتی بهبود محصول و فرآیند📂مقابله با آب، مبانی و روش های آب بندی در تونل ها همراه با مطالعات موردی کوهرنگ📂جزوه مبانی فنی و اقتصادی روش های حفاری تونل های راه و راه آهن📂مبانی فنی کاشت آرماتورها جهت استفاده در مقاوم سازی ها و مقاوم سازی با FRP📂گزارش امکان سنجی ساخت دستگاه های TBM در ایران📂جزوه کارگاه آموزشی مروری بر طرح و اجرای ایستگاه های مترو همراه با مطالعه موردی ایستگاه تجریش📂حفاری بدون ترانشه- اصلاح و بهسازی شبکه فاضلاب بندرعباس به روش CIPP📂جزوه آموزشی سمینار پایدارسازی گود در محیط های شهری (پایدارسازی گود به روش مهارگذاری)📂دلايل داخلي تشکيل ساواک📂خون ریزی حاد گوارشی📂سناریو (فرنامه) ابزار یادگیری، ادراک و تصمیم سازی در سازمان های دانش بنیان📂ارزیابی سلامت پروژه های ساخت📂استفاده موثر از قوانين و مقررات برگزاري مناقصات در مديريت پروژه📂پیاده سازي فرآیند مدیریت ذي نفعان در پروژه📂PMBOK 5th Edition، تحول و یا فقط ویرایش جدید📂مهم ترین چالش های پیش رو در پروژه ها